MAJDALENA-VÝPRAVA TŘETÍ 11.04.2009

Letošní rybářskou sezonu jsme zahájili výpravou  na Majdalenu,přesněji na Velkou Tušť. Já  i Jarka.mr senior,jak je již zvykem, jsme dorazili na místo v ranních hodinách,kdy slušný lidi ještě spí.Jako první nás zarazila nezvykle vysoká hladina vody.Voda byla rozlitá hodně přes břeh.Rozbalili jsme nádobíčko a hurá na ně.První  nához pleskl o hladinu přesně v 6.00 První záběr dne mi přišel v 7.30(stal se zároveň i posledním).Po chvilce se na břehu třepotal kapřík 45cm.
 
Do příjezdu druhé skupiny složené z Rubuse Krčína z Klouba,Janiko a Gábi.mr, nebyl žádný záběr.
 
Další záběr zaznamenal Rubus.Zdolanou rybou byl krásný cejn

Brzké ranní vstávání a vycházející slunce jenž začínalo krásně hřát skolilo i tak protřeného rybářského barda jakým je dozajista jarka.mr senior

Snad chvilkový odpočinek nebo oběd v podobě klobásek na grilu, mu dodali další síly k rybolovu.Rozhodl se změnit místo o sto metrů dále poblíž zátoky.Rozhodnutí se brzy ukázalo jako správné.Kapřík 45cm neměl šanci.

Poté přišlo na řadu i několik cejnů. Co tich se týká,byl několikráte úspěšný i Rubus. Nesmím  vynechat zmínku o novém členu výpravy - fenečce Bettynce. Patřící Rubusovi a Janiko.Hravě se zařadila mezi naše rybářské psi Mikinku a Madlenku.
Krásné počasí,grilování a rybolov zmohli nejednoho z nás

Jen naše feny byly k neutahání, stejně jako fotografky

nasbírané poznatky:

i letos platí,že nejvíc berou když nejsi u prutů

lovci: 

jarka.mr s chotí a Mikinkou

jarka.mr senior s Madlenkou

rubus (Zdenek Krčín z Klouba) s chotí Janiko a po prvé s Bettynkou

uloveno:

1 škeble rybniční

6 cejnů

2 kapři

autor článku : jarka.mr 

fotodokumentace : Janiko a gábi.mr

 

 

pro janiko vytváří  jarka.mr